Bu Blogu Takip Et

Sayfalar

Translate

17 Kasım 2011 Perşembe

Kirlian Foto Yöntemi İle Şifacılık ve Şifa Enerjilerinin Etüdleri

Kirlian Foto Yöntemi İle Şifacılık ve Şifa Enerjilerinin Etüdleri
Bilim Araştırma Grubu
Bu metod, psikosomatik hastalıkların önceden teşhisi ve tedavileri konusunda yararlı bir vasıta olarak kullanılabilir.
Stanley Krippner


Şifa Enerjileri ve Kirlian Tespitlerinin Yorumları
Kirlian fotoğraf tekniğiyle şifacılar üzerinde, test şartları altında yapılan denemeler göstermiş bulunmaktadır ki, gerek yakın şifa sırasında, gerekse uzaktan ruhsal şifa sırasında, şifacı medyumun aurasında meydana gelen değişiklikler aynı olmaktadır. Bu konuyla ilgili araştırmaların sonuçları ilk olarak "Psiko*enerjetik Sistemler" isimli dergide yayımlanmış bulunmaktadır. Söz konusu dergide çıkan makaleye göre; yapılan araştırmalar, "New York Duyular Ötesi Araştırmalar Kurumu" tarafından yürütülmüş ve süje olarak Maria Janis Cooper (Babası Gary Cooper) kullanılmıştır. Üstüste yapılan 12 deneme sonucu tespil edilen şifacı medyumun Kirlian Fotoğrafları, bir kısmı da renkli olmak üzere, yorumlanmış ve araştırıcıların dikkatlerine sunulmuştur. Bir kısmı renkli olarak çekilmiş bulunan bu fotoğraflarda, şifadan önceki ve sonraki değişiklikler arasındaki farklar açık olarak belli olmaktadır.
Ayrıca yukarıda adı geçen yayın organında Kirlian Fotoğrafçılığının öncüleri olan (Rusya Kazakistan, Alma-Ata'dan) Semyon ve Valentina Kirlian'ın dolu dolu 4 sayfalık makaleleri de yayımlanmıştır. Kirlianlar'ın makalesine göre; fotoğraf çekiminde renkli film kullanıldığı zaman, insan cildinin farklı farklı gölgeleri elde edilmektedir. Genellikle iç kısımlar mavi ve dışa doğru bu mavilik yeşile doğru açılır. İnsanın heyecansal durumlarına ya da heyecanlarındaki değişikliklere paralel olarak bu renklerde de değişmeler olmaktadır. Ciltten intişar eden renkler arasında belli başlıları şunlar olmaktadır: Mavi, eflatun, sarı, açık mor, gri ve turuncu. 
 
Şifacıların, Hastaya Aktardıkları Enerjiler

Dr. Thelma Moss ve Şifacıların Etüdleri Çalışmaları

H. Nelson ve Konuya ilişkin YorumlarıAlternatif tıp, şifalı bitkiler, Yoga, Meditasyon, Reiki, Feng Shui Metafizik / Parapsikoloji Mistisizm, Spiritüalizm, Okultizm ...

Hiç yorum yok: