Bu Blogu Takip Et

Sayfalar

Translate

17 Kasım 2011 Perşembe

Bedenin İkizi Olan Astral Duble ve Matrix Enerji

Bedenin Eşi Olan Astral ikiz'in Keşfi

Bedenin İkizi Olan Astral Duble ve Matrix Enerji
Sovyetler, canlılarda bir çeşit matrix enerjinin mevcut olduğunun ipuçlarını ve delillerini elde etmiş bulunmaktadırlar. Fi*zik bedenlerimiz içinde kıpırdanıp duran bir çeşit birleştirci ve gözle görünmez bir beden ...
Fakat bu Enerji Beden aslında nedir?
Nasıl bir fonksiyonu var?
Nereden geliyor?
Bu gibi soruların cevaplarının araştırılmasına Kazakistan'da Sovyet uzay merkezlerinin yakınlannda başlanmıştı. Alma Ata'da Kazakistan'ın Kirov Devlet Universitesinde bir grup biyolog, biyo-kimyacı ve biyo-fizikçilerden meydana getirilen bir ko*misyon, büyük bir elektron mikroskobunun etrafında toplanmıştı. Kirlian'ın cihazları uzaklardan getirilip, bu elektronik alete bağlanmıştı. Bir zamanlar yalnızca klervoyanlar tarafından görülebilen bu sakin yüksek frekans deşarjını, şimdi bilim adamları elektron mikroskobundan gözlüyorlardı. Burada, yaşayan bir organizmanın hareket halindeki canlı Dublesi'ni görmüşlerdi.
Üst üste deneyler canlı bitki, hayvan ve insanlar üzerinde yapıldı. Bu "Duble" neydi? Bilim adamları buna "iyonize edilmiş, uyarılmış elektron, proton ve muhtemelen diğer partiküllerden yapılmış bir çeşit ilkel plazma şeklinde bir takım" dediler. "Fakat aynı zamanda bu Enerji Beden, yalnızca partiküllerden yapılmış da değil. Kaotik bir sistem değil. Başlı başına birleştirilmiş bir organizma. Bir ünite olarak hareket ediyor. Bir ünite olması dolayısıyla da, Enerji Beden, biyolojik alanların temeli olan kendi elektromanyetik alanını yapıyor."
1968'de V. Inyushin, V. Grishchenko, N. Vorobev, N. Shou*iski, N. Fedorova ve F. Gibadulin isimli doktorlar, keşiflerini açıkladılar: "Bütün canlıların -hayvan, bitki ve insan- sadece atom ve moleküllerden yapılmış olan bir fiziki bedenleri değil, aynı zamanda bir de (bunun bir kopyası olan) Enerji Bedenleri vardır." Ve onlar bu ikinci bedene Biyolojik Plazma Beden ismini vermişlerdir. Sonuçlar, insana huşü verecek mahiyetteydi.
Kitap şeklinde bilimsel bir yazı, Kazakistan Devlet Üniversitesi tarafından yayımlandı: "Kirlian Metodunun Biyolojik Esası" Alma Ata 1968. Burada "Enerji Bedenle ilgili" bütün çalışmalar anlatıldı.
Matrix: Biyolojide hücreler arasında bulunan madde; kalıp.
Bir insan elinin Kirlian Fotoğraf yöntemi ile çekilmiş Resmi
"Kirlian fotoğraflarında görülen biyolojik ışımanın sebebi, Biyoplazma oluyordu, organizmanın elektriksel durumu değil" diyorlardı. Bütün canlılarda bulunan titreşim yapan renkli enerji Beden'in en belirgin özelliği, Kazak ilim adamlarına göre; onun belirli bir uzaysal organizasyona sahip olmasıydı. "Enerji Beden'in içinde" diyor bilim adamları, "fizik bedendeki enerji kalıbından tamamen farklı olarak bir hareket tarzı devam edip gider. Biyo-plazmik Beden'in de polarizasyonu vardır.
"Biyolojik enerji plazması her organizma, doku ve muhtemelen de biyo-molekül için spesifiktir. Bu, spesifik oluş hali (belirliliği) organizmanın formunu tayin eder" diyorlar.
Son birkaç yıl içinde de çeşitli ülkelerden bir çok bilim adamı, yaşayan canlıların içinde bir çeşit matrix, bir çeşit gözle görülmez organizatör kalıp bulunduğu hakkında teoriler ileri sürdüler. Örneğin, Moskova'da Hayvan Morfolojisi Enstitüsünden Dr. Alexander Studitsky, kas dokusundan bir parça kıydı ve onu bir farenin bedenindeki yaraya yerleştirdi. Beden bundan tamamen yeni bir kas geliştirmişti. Sanki orada bir çeşit organizatör bir kalıp varmış gibi. ..
Kazak Bilim adamlarının raporuna göre, fizik ve Enerji Bedenler arasında (atomik, moleküler ve plazmik seviyede) sıkı bir ilişki vardır. "Bir canlının enerjisi, fiziki hücrelerinden ve daha hareketli olan biyoplazmasından yapılır" diyor Dr. Inyushin ve Grishchenko ve arkadaşları.


Bedenin Eşi Olan Astral ikiz'in Keşfi
Alternatif tıp, şifalı bitkiler, Yoga, Meditasyon, Reiki, Feng Shui
Metafizik / Parapsikoloji Mistisizm, Spiritüalizm, Okultizm ...

Hiç yorum yok: