Bu Blogu Takip Et

Sayfalar

Translate

17 Kasım 2011 Perşembe

Biyoplazmik Enerji Beden ve Solunum ile Şarjı

Biyoplazmik Enerji Beden ve Solunum ile Şarjı
Bu biyoplazmik enerjiyi meydana getiren nedir? Enerji Bedenimizi tekrar nasıl doldurabiliriz? Kazak bilim adamlarının keşfettiklerine göre; Enerji Bedenimizin belirli miktardaki enerjisi, teneffüs ettiğimiz oksijenden oluşuyor. Sakin yüksek frekans deşarjında onlar bunun oluşumunu izleyebiliyorlar.
Öyle görülüyor ki, teneffüs etmek tüm Biyoplazmik Bedeni şarj ediyor, vital enerjimizi yeniliyor ve yıpranmış enerji kalıpları*nın onarılmasına yardım ediyor. Kuşkusuz, Hint Yoga Felsefesi eskiden beri teneffüsün bütün bedeni "vital güç" ya da "prana" ile şarj ettiğini söylemiş durmuştur ve sağlığın gelişmesi için belirli teneffüs egzersizleri tan] etmiştir.
Şimdi Kazak Devlet Universitesindeki biyologlar, iyonize havanın teneffüsünün, niçin bir çok hastalıklar üzerinde iyileştirici tesiri olduğunu anlamaya başlamış bulunuyorlar. Biyoplazma kötüleştiği zaman, bir çok hastalıkların ortaya çıktığını söylüyor Sovyetler. Hatta Sovyetler bir yaraya iyonize hava püskürterek, tedaviyi büyük ölçüde hızlandırmışlardır. Çünkü negatif iyonların Plazmik Beden'in restorasyonunda rolünün büyük olduğunu biliyorlar.
"Bu Biyolojik Plazma Beden görüşüyle kanser, tümör ve diğer hastalıkların gelişimleriyle ilgili yeni anlayışlara ulaşabiliriz" diye yazdı biyologlar.
"Bilim adamları aynı zamanda çeşitli renklerin Biyoplazma üzerindeki etkilerini de araştırdılar. Gördüler ki, her renk Biyoplazma'da çeşitli salınımlara sebep oluyor ve aktivitesini değiştiriyor. Örneğin; mavi ışıma deşarjın şiddetini arttırıyor. Belki de 'gözsüz görüş'ün temelleri, insan Biyoplazması'nın renklere karşı olan reaksiyonlarında bulunmaktadır. Yine gördüler ki, zayıf manyetik alanlar Biyoplazma'nın ışımasını stabilize etmektedir.
"'Moskova'daki Parapsikoloji konferansında, bu çalışmaların bir kısmını yürüten Alma Ata'lı bilim adamı Dr. İnyushin ile karşılaştık. Alma Ata'ya gelip, çalışmaları yakından görmemiz hususunda herkese ısrar ediyor, hem de neden Amerikan biyolog ve biyokimyacılarının, Parapsikoloji araştırmalarına girişmediklerini, niçin bu konferansa kimsenin gönderilmemiş olduğunu merak ettiğini ifade etmeye çalışıyordu. "Kirlian keşfi bize, organizmanın plazmik durumlarının incelenmesi imkanını mıştır. Bütün kozmik tezahürata Biyolojik-Plazma Bedenimizle reaksiyonda bulunuyoruz. Güneş patlamaları sırasında bilim adamlarımız insanlarda, hayvanlarda ve bitkilerde her çeşit biyolojik reaksiyonların tablolarını çıkardılar." dedi Dr. Inyushin. "Bu patlamalar evrenin tüm plazmik dengesini değiştirmektedir. Ve dolayısıyla yaşayan organizmaların Biyoplazmları da etkilenmektedir. Bunun sonucu olarak bildiğimiz fiziki hastalıklar ortaya çıkmaktadır."
Sovyetlerin buluşları medyum Eillen Garrett'in söyledikleriyle paralellik arz etmektedir. Ve ister istemez merak ediyorsunuz: Acaba Sovyetler Biyoplazmik Beden çalışmalarıyla başka (eski) bir düşünce sistemi olan Astroloji'nin bilimsel temellerini mi atmaya çalışıyorlar?

Alternatif tıp, şifalı bitkiler, Yoga, Meditasyon, Reiki, Feng Shui

Hiç yorum yok: